WATCHES & CLOCKS / Wall clocks / Väggur 5464642
nr 546 4642
Väggur
Lenght: ()
1890-tal, Junghans, höjd: 95 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 600
Monday October 13 2008
at 16:56:54
300 kr
400 kr
400 kr
550 kr